Tnt-online cinema

Sledujte filmy a seriály online!

Komedie-10

Všechny fimy byly smazány na megavideu.Proto začínáme od začátku.
1.RRRrrr!!!
2.Černý rytíř
3.Chci to!
4.Piráti z karibiku atruhla mrtvého muže.
5.šnup
6.Jackas2
7.Před svatbou ne!
8.To nejlepší z Mr.Beana
9.Ledové ostří
10.Sexmise

Sexmise (Seksmisja)
Popis / Obsah / Info:Zatím nejslavnější polská komedie, která se pravidelně vrací i k našim divákům. Hlavní hrdinové, dobrovolníci Max a Albert se po umělém zmrazení těla probouzejí o "něco" déle, než jak to plánoval původní vědecký experiment. Jejich šok je dvojnásobný, neboť se ocitli v 21. století, v novém společenství, kde žijí pouze ženy. Muži na Zemi zatím vyhynuli, ženy se staly zcela soběstačnými a "silnější pohlaví" je pro ně nepřítelem číslo 1. Max a Albert jsou tak proti své vůli považováni za jakési nepohodlné "vykopávky" a hrozí jim to nejhorší: smrt, anebo násilná přeměna v ženy... (oficiální text distributora)
Posledni komentare
18.08.2008 21:19:38: Máš mobil a email a chceš si díky nim vydělat?? !!!TAK KLIKNI SEM!!!PROSÍM NEZAPOMEŇ NAPSAT ČÍSLO K...
Ledově ostří (Blades of Glory)
Dvě krasubruslařská esa Spojených států se na Světovém mistrovství ve Stokholmu umístí shodně na prvním místě. Tím ale jejich podobnost končí. Jeden chlapák z Divokého západu, druhý blonďatý andílek se na stupních vítězů poperou. Tím se připraví o zlato i možnost dál profesionálně závodit v mužkém krasobruslení. Po více než tříleté pauze se objeví fanoušek který uhání hvězdy krasobruslení a který upozorní na mezeru v pravidlech.
Získají trenéra a vrhnou se společně do kategorie párů, no a tím se rozjíždí cesta za zlatou medaili na Olympiádě v Montrealu.
Prázdniny pana Beana (Mr. Bean's Holiday)
Nejlepší kousky "Pana fazolky"
Před svatbou ne! (Heartbreakers)
Angela Nardino (Sigourney Weaver) právě řekla před oltářem své "ano" sukničkářskému majiteli autoopravny Deanu Cumannoovi (Ray Liotta). Svatební noc se její vinou moc nevyvede a proto pouhých sedmnáct hodin po obřadu novomanželka přistihne Deana s jeho sekretářkou Wendy (Jennifer Love Hewitt). Okamžitý rozvod stojí nevěrníka 30 000 dolarů a pěkný nový vůz. Nemůže tušit, že se stal obětí podvodu: Angela se ve skutečnosti jmenuje Max Conners a roli Wendy sehrála její dcera Page. Společně tvoří perfektní rodinný tým, který si získává obživu cynickým sváděním a ruinováním bohatých mužů.
Druhé pokračování od bláznivé bandy,co si říká Jackas.
Šňup (Spun)
Popis / Obsah / Info:Nejpůsobivější a nejbrutálnější film o drogovém opojení, který byl kdy natočen. Skvělé herecké obsazení. Film, který Vás převálcuje víc než dávka speedu.
Film je nevhodný pro mladistvé do 18.let.
Piráti z Karibiku - Truhla mrtvého muže (Pirates of Caribbean 2: Dead Man's Chest)
Popis / Obsah / Info:Kapitán Jack je zpět… a s ním i Will Turner, Elizabeth Swann a celá řada nových i dobře známých postav, které se vrací na plátna kin v druhém dílu velkolepé ságy Piráti z Karibiku. V hlavních rolích se znovu představí Johnny Depp, jemuž role Jacka Sparrowa vynesla nominaci na Oscara, Orlando Bloom a Keira Knightley, která má od loňského roku také na kontě oscarovou nominaci.
Chci to! (I Want Candy)
Popis / Obsah / Info:Film vypráví o dvou frustrovaných  studentech a jejich touze prorazit ve filmu. Rádoby producent Joe (Tom Riley) a jeho talentovaný, ale neurotický kamarád a režisér v jedné osobě Baggy (Tom Burke) už jsou znechuceni metodami svého učitele filmu (Mackenzie Crook) a tak raději vyrážejí do Londýna, aby tu konečně prodali svůj scénář, o kterém jsou přesvědčeni, že je dokonalý. Londýn je ale nevítá s otevřenou náručí. Štěstí se na ně ale nakonec přece jen usměje, když podobně zoufalý producent (Eddie Marsan) souhlasí s tím, že do filmu investuje v případě, že hvězdu pro hlavní roli vybere on sám. Je tu jediný problém - producent chce Candy Fiveways (Carmen Electra) - světovou pornostar číslo 1...
 
Videa nejsou uložena na tomto serveru!Administrátoři nenesou žádnou odpovědnost za jejich obsah! TntCompany-Společnost pro lidi.Tntcompany since 2008. Image Hosted by ImageShack.us